Meditace Světla mysli

Meditace světla mysli

 

Položte své ruce tak, jako byste drželi malou zářící světelnou kouli. Nespěchejte. Pouze se uvolněte a nechte světlo vyplnit prostor mezi rukama. Toto světlo je zčásti vašim světlem a zčásti světlem Velkého díla: toho co vykonáváte pro dobro ostatních během svého života. Světlo je nástroj, který můžete používat k tomu, abyste budovali zdravou, pozitivní budoucnost-a nejpozoruhodnější na tom je, že tuto obrovskou silu nosíte v sobě.

Poté rukama pohybujete tak jako by byla mezi nimi obrovská pružná guma. Od sebe k sobě. od sebe k sobě. Hrajte si se světlem a přitom si vzpomeňte jaké je to pohybovat rukama ve vodě příjemné a pomalé, cítíte jemný odpor proudící vody, i když my odpor vody budeme nyní vnímat jako pružnost.

Přidejte tuto vzpomínku k pocitu, jaké je to pohybovat rukama ve vodě, k pohybu vašich rukou, kterými nyní pracujete se Světlem myslí do středu a ven, do středu a ven. Pokuste se nepřekročit hranici vašich ramen s pohybem ven, neboť pracujeme na tom, aby světlo postupně narůstalo (nechceme jej rozptýlit).

Pohybujte nadále rukama do středu a ven v šíři ramen s pocitem, že ruce mate propojeny pružnou gumou, vracejí se do středu ke kompatibilní světelné kouli a rozšiřujte ji opět směrem ven. Opakujte. Ne myslete na nic jiného než na světlo ve vašich rukách. Pokud se začnete znepokojovat jinými věcmi, jemně své myšlenky odežeňte. Soustřeďte se pouze na světelnou kouli. Zůstaňte ve spojeni s tímto okamžikem.

Nyní přidáme posvátný dech. Když se pěkně z hluboka nadechujete, přibližte ruce k sobě a kouli zmenšete. Když ruce začnete od sebe oddalovat, doprovázejte tento pohyb jediným klidným a vyrovnaným výdechem. Vdechněte (ruce se pohybuji do středu)-vydechněte (ruce se pohybuji směrem ven). Čím pomaleji toto děláte, tím lépe. Techniky, křeče si osvojíte v příjemném, pomalém rytmu, s vámi zůstanou déle a budete přesnější při jejich aplikaci.

Spíš, než abychom se zabývali specifickým problémem zaměřme se na energii, která podporuje otevřenost různých možností. Po čem pravé teď nejvíc toužíte? Je to mír, radost, harmonie,tvořivost,moudrost, štěstí? Vyberte si jednu z možností a řekněte to slovo nahlas.

Teď se podívejte do světla mysli, které držíte ve svých rukou, a při tom se z Hluboká nadechněte nosem a vydechněte ústy. Udělejte to alespoň třikrát-popřípadě i vícekrát, pokud jste ve stresu anebo se cítíte  ne Šťastní...

Nyní Hluboká vydechujte směrem od bránice a od hrudníku se nadechujte. Procvičujte tento typ dýchání s několika pročisťujícími dechy a jakmile jste připraveni. Nadechnete se takto pěkně a z Hluboká ještě třikrát.

Při třetím výdechu vydechnete své přání (Miru,harmonie,tvořivosti,moudrosti,štěstí,uzdravení,atp) do Světlá mysli. Ano přesně tak, jen našpulte své krásně rty a plynule, s lehkostí tu myšlenku pošlete do Světla mysli, které jste vytvořili. Nechte dech nesoucí Vaše přání plynout přes rty k prstům s lehkosti jemného hedvábí-Bláha z vašeho těla obohacena vašimi dokonalými myšlenkami. Jakmile se myšlenka ocitne v kouli mezi vasima rukama,můžete cítit jak se tento zdánlivě  prázdný prostor rozechvíva,nebo Vaše ruce mohou jemně brnět, a nebo třeba cítíte jakousi.,lehkost..prostupující celým tělem.

Ruce, stále v nich držíte světelnou kouli,přesuňte na místo svého srdce a nechte své tělo pit toto nádherné Světlo mysli. Které jste vytvořili.

Několikrát se zhluboka nadechněte a vydechnete a při  nádechu si představujte vaše srdce obklopené timto zařivym,harmonizujicim světlým. S výdechem prohlubujte své uvolnění a nechte ze sebe od havěť nahromaděnou negativitu-stara zranění,bolest,strach,žal,atp. S každým nádechem dovolte světlu ve Vas,aby sililo a projasnovalo se. S každým vydechem dovolte aby z Vás odcházelo vice a vice usazeného, zahnívajícího duševního odpadu. Dovolte negativitě se kousek po kousku od Vás odpoutat. Udržujte tuto vizualizaci tak dlouho, dokud je to pro Vás Možné, nevyžaduje se tu žádný časový limit.

Když mate pocit, že pro tentokrát jste skončili, uvolněte své ruce zpět do klína, zavřete oči a znovu se z Hluboka a klidně nadechněte. Otevřete oči. Cítíte se skvěle.

Pravě jste si osvojili dvě velmi cenné informace-pozitiva hlubokého pročisťujícího dýchání a jak vytvářet světlo mysli. Zítra ráno AZ se probudite.ne dovolte si myslet na nic jiného než na toto světlo mysli, které  jste si vytvořili.

Meditace není nic víc než okamžik, v němž uskutečňujete kouzlo. Meditace je kouzelníkem mysli.

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode