Bílý rytíř....léčivá vizualizace

 
Krátké cvičení, zprvu číst, pak sami vyzkoušet, nezabere mnoho času a ani není založeno na žádném náboženském přesvědčení.
 
zavřete oči.  Třikrát se zhluboka se nadechněte, pravidelně. Pěkně zlehka,pomalu. Když se nadechujete, představujte si, že vzduch, který vstupuje do vašeho těla, je naplněný průzračným bílým světlem. Zatím sa vám nepodařilo se zcela uvolnit? Nevadí, nadechněte sa zžnovu třikrát,ještě více zhluboka a uvolněně, pravidelně. S nádechem si představujte, jak bílé světlo naplňuje vaše plíce, odtud sa vydá k temeni vaší hlavy a apk až do konečků vašich prstů.Nespěchejte. S každým dechem nechte světlo stále více a více prostupovat vaším tělem. Pokud sa zrovna necítíte dobře, může být pro vás tato vizualizace obtížná. To je pro to, že jste plní nezdrevé energie, které sa nechce ustoupit a jít ven. Ve vašem těle si uspořádalo večírek a nechce jít vůbec ven. Nic méně, bílé světlo jí říká: " Bar je teďzavřený." Bílé světlo je nekompromisní vyhazovač--pokud jej necháte. Což samozřejmě znamená, že je potřeba uzavřít dohodu...(čtyři dohody  uzavřené u nás uvnitř samotných..."...fyzické, duševní, duchovní a emoční)....ale uzavřít i dohodu o tom, že necháte bílé světlo, aby harampádí, z vašeho organizmu odklidilo. A teď, když jste bílé světlo rozšířili po celém těle, nechte jej rozzářit! Pociťujte, jak pulzujete průzračným bílým světlem. S každým dechem se světlo stává silnější a silnější. V duchu si představujte, že také prostor kolem vás září bílým světlem. Až budete cítit zcela uvolnění, otevřete oči a protáhněte se. Není to skvělý pocit.
 A teď chci po vás, aby jste mysleli na nějaký problém. Fuj. Cítíte sa stažení, ve stresu, smutní atp.? Zvláště kolem ramen, krku? Jako by jste nesli něco těžkého? Takže, zavřete oči a představte si vaše tělo naplněné rozecvělými neuropeptidy...( o tomto má i přednášku MUDR JAN ŠULA...https://www.youtube.com/watch?v=jEIjHzC2ri8)----KTERÝM VÁŠ PROBLÉM NAHÁNÍ STRACH. tLUKOT VAŠEHO SRDCE JE DUNĚNÍM KOPYT NA DLAŽEBNÍCH KOSTKÁCH. Přibližuje se a je stále blíž. Rázem vaši mysl vyplní obrovský bílý zářící kůň. Prociťujte sílu tohoto nádherného zvířete, která napňuje vaší bytost! Vysoko na koní sedí bytost-žena neb muž, toto vaše volba,zcela zahalen do světla. V levé ruce drží otěže, pravou ruku má  na svém srdci zaťatou v pěst. Kůň sa vzpíná, jezdec svým burácivým hlasem volá: " Ye-Sah!" a při tom jedním mocným pohabem otevírá svou pravou paži. Z jeho pěsti ser vylévá planoucí bíle světlo rovnou do všech vystrašených neuropeptidů, které sa tak z otupělé a nevrlé kapky mění v průzračné zářící bílé světlo. Prociťujte teplo emočního klidu, které naplňuje vaše celé tělo, a vyřkněte slovo " dokonalost". Několikrát se zhluboka nadechněte a otevřete oči. 
Právě jste se naučili léčivou vizualizací vašeho těla....

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode