Meditace za úplňku v Kozorohu    

Když úplněk dosáhne pevného saturnského Kozoroha, Slunce sa objeví v Raku, který jako by říkal" : udělejme rodinnou sešlost, při níž můžeme všichni společně zavzpomínat na staré dobré časy.
Směs nyní tvoří voda, pozměňující naši zemi...takže vizualizujte si vodu, tuto energii. Zde sa budeme snažit přebudovat náš domov a magický život, aby splňovakly naše potřeby.
Jedná se o mimořádnou jednoduchou meditavi,nicméně účinnou. Nejprve si to co potřebujeme, né chceme, napište na kartičky o rozměru 8 x 13 cm - jedna potřeba na jednu kartičku. Pak si dajte pauzu a po chvilce si kartičky opět prohlédněte. Je mezi nimi přání? Pokud ano, vyřaďte jej. Do spodní části každé kartičky, které jste si ponechali, připište " anebolépe".
Kolik kartiček vám zůstalo?
Teď budete potřebovat stejný počet lahví s pramenitou vodou.
Pramenitou vodu nabijte tak, že láhev nasměřujete na záped, pak na východ, na sever a pak na jih - a pak rychle " rozrazte " lahví střed kompozice, kterou jste právě naznačili ve vzduchu, a vyslovte: " Žehnám ti " ! 
Láhev otevřete, srolujte kartičku a vložte do vody a zároveň proneste: " Žehnám své potřebě ". Tato potřeba je napměma tím, čeho je třeba, či něčím lepším ! "
Proveďte několik hlubokých nádechů a výdechů a pak si vytvořte Světlo mysli. V duchu si představte, jak se Světlo mysli vznáší nad hrdlem láhve a pak jím proklouzne do vody. Jakmile se světlo dotkne vodní hladiny, celíá láhev se rozzáří...( VE VAŠÍ PŘEDSTAVĚ )...nádherným mbílým světlem. Nahlas řekněte: " Fyzicky souhlasím, že tato potřeba je pozitivním způsobem napněna tím, čeho je třeba, či něčím lepším.Mentálně souhlasím, že tato potřeba je pozitivním způsobem naplněna tím, čeho je třeba, či něčím lepším, Emočně souhlasím, že tato potřeba je pozitivním způsobem naplněna tím, čeho je třeba, či něčím lepším,  Duchovně souhlasím, že tato potřeba je pozitivním způsobem naplněna tím, čeho je třeba či něčím lepším. Souhlasím!"
  Tímto způsobem si projděte každou jednotlivou potřebu. Až skončíte, uskladněte láhve na bezpečném místě, dokud vaše potřeba nebude napněna. Jedná-li se o něco velkého a naléhavého, každý večer afirmace s tou kterou lahví v ruce zopakujte. S tím, jak nahlas vyjadřujete svá prohlášení, si představujte, že jste šťastní, zdraví a v bezpečí. Začněte třemi hlubokými, pročisťujicími nádechy a výdechy a dovolte si uvolněně spočinout v náručí energie Země.

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode