Ženy a sukně-převzato od sueené

 

Ženy noste sukně

Sukně vždy bývala nezaměnitelnou součástí oděvu žen. Teprve poslední desetiletí změnily mnoha tisíciletou tradici. Sukně z nás žen dělají ženy. Zejména dlouhé sukně v různém provedení nám pomáhají pocítit, že jsme žádoucími, milými a křehkými krasavicemi. Díky tomu, že se vrátíme k nošení sukní, umožníme mužům ponechat si právo být silnými, smělými a chrabrými. Navíc nošení dlouhých sukní upevňuje naše fyzické zdraví. Když ponecháme mužům jejich úlohu vnější ochrany, získáváme vnitřní chráněný prostor pro sebe, pro šíření ženské magie a pro naplnění ženské a mateřské úlohy.

Jak tedy správně nosit sukně?

Naše mámy a babičky ještě říkávaly, že sukně se obléká pouze přes hlavu, protože se věřilo, že „se jinak nevdáš“. Jako malá děvčata jsme se tomu jen smály. Později jsme odpovídaly, že to je stejně jen pověra. Nyní se nám chce znovu smát, protože v současné moderní éře technického světa a velkoměst nebudeme přeci věřit na nějaké báchorky. Někdo věří, někdo nevěří – bere to jako přežitek a sukni obléká tak, jak je mu pohodlně. ALE … Pro ty z vás, které vnímáte souvislosti, toky energií a dávné Moudrosti přijímáte s úctou, nikoli jako báchorky starců, jsou určené následující odpovědi na prvotní otázku:

Proč je potřeba nosit sukně a oblékat a svlékat je vždy přes hlavu?

Obrátíte-li se k Védické kultuře, můžete se dovědět mnoho zajímavých a užitečných rad a informací. U Védů, což jsou prapůvodně Slované, se počítá s tím, že žena získává svoji energii od Země Živy – je to energie hmoty, která je vyjádřená ve všech hmotných statcích. Země v sobě představuje hojnost, její síla je v plodech. Vším, co dává, pomáhá ženě „upevnit své kořeny v Zemi“ a přijmout sílu pro mateřství a roli ženy – matky, ženy – manželky, ženy – ochránkyně. Pro ženu je důležité, aby energie šla dolů, tedy sestupující energetický potok, který je svázán s mateřstvím, protože ženské hormony jsou produkovány ve spodní části těla.

Přes podolek dlouhé sukně žena přijímá pro ni důležitou energii. Sukně, která dosahuje téměř až k zemi, vytváří kužel, jenž pomáhá vést a shromažďovat důležitou a potřebnou sílu pro ženu. Podolek, který je široký a při chůzi se vlní a kroutí, vytváří torzní pole, které usnadňuje vstup a zesílení energie živlu Země. Z toho vyplývá, že budete-li svlékat sukni přes nohy, rozptýlíte energetický sloup stoupající od země a ochraňující celou vaši bytost. Energie se rozprostře u země s dokonale nepůvabným pohybem a vaše sukně tak bude sloužit leda k zametání podlahy. Pokud tedy svlékneme sukni přes nohy, zůstáváme absolutně nechráněné. Dobrovolně se zbavujeme magické energie Země, kterou nám dlouhá a široká sukně pomáhá nashromáždit.

Jestliže svlékáme sukni přes hlavu, zabalíme se tímto pohybem celé do síly Země, která nám dává ochranu. Díky tomu se cítíme spokojené, šťastné a silné. A co hlavně, naše energetické pole zůstane čisté.

Když potom znovu oblékneme sukni správně přes hlavu, je tato sukně připravena znovu souznít s Přírodou, Zemí i Ženou, která ji nosí.

SAHSE,SK: Proudění energie pod sukní

Proudění energie pod sukní

Oblékáme-li sukni přes nohy, přibíráme nežádoucí energie ulice, po níž jsme chodily, energetický odpad, který se přichytil na našich nohách. Proto nám naši Předkové radili, abychom si hned, jak přijdeme z ulice (nezáleží na počasí ani na typu obuvi), omyly nohy a neznečišťovaly tak naše obydlí (to platí i pro muže). Voda dokáže smýt i energetický balast a přeměnit jej na Světlo, pokud ji o to požádáme.

Jaké je mé doporučení?

Ať jste mladá děvčata nebo zralé ženy, noste stále častěji dlouhé sukně! Noste je s hrdostí! Noste je nejen kvůli svému vzhledu, ale i pro své zdraví! Správně je oblékejte i svlékejte. Zacházejte s nimi opatrně. A děkujte Matce Zemi za její Sílu a Ochranu. Potom pocítíte sebe jako nádhernou bytost, která je součástí překrásné Přírody.

Sahse.sk: Divoženka v sukni
 
 
7 důvodů, proč by všechny holky měly v létě chodit zásadně „naostro“!

Zdroj: https://www.extra.cz/7-duvodu-proc-by-vsechny-holky-mely-v-lete-chodit-zasadne-naostro1) Ušetříte peníze Spodní kalhotky jsou (v ideálním případě) nejfrekventovaněji přepíraná část našeho oblečení. Takže uspoříte za vodu, energii i prací prášek. 2) Ušetříte čas Především sobě, protože nebudete řešit, které kalhotky vám nebudou dělat viditelné obrysy pod upnutými šaty, ale také svým milencům, kteří budou moci jít rovnou na věc. 3) Osvobodíte se Žádné šňůrky, srolované boky, zaříznutí. Prostě jen vy a vaše vagina, která se konečně může nadechnout! 4) Uzdravíte se Veškeré mykózy, zapaření a jiné problémy hoďte za hlavu. Kde je čerstvý vzduch, je i zdraví. A to platí všeobecně. 5) Budete neodolatelná Vyrazte si v upnutých šatech bez kalhotek a uvidíte ten kolotoč. Mužská představivost nezná mezí. A ten váš určitě ocení fakt, že jste „připravená“ rovnou na věc. 6) Odvážete se Odhodit spodní prádlo je nejen velmi pohodlné, ale také to velice vypovídá o ženě, která se nebojí bořit určité konvence. A nošení spodního prádla v létě mezi ně určitě patří! 7) Budete in Zatímco vyčuhující tanga, zaříznuté kalhotky, nevhodně zvolená barva nebo seprané žmolky vám mohou nadělat víc škody než užitku, vaše „přirozenost“ je ve srovnání s tímhle absolutně nenapadnutelná!

Zdroj: https://www.extra.cz/7-duvodu-proc-by-vsechny-holky-mely-v-lete-chodit-zasadne-naostro
 

Spaní ve spodním prádle ohrožuje zdraví žen i jejich plodnost

Spánek je důležitou součástí lidského života. Aby byl co nejkvalitnější, je zapotřebí nejen dostatečná doba na odpočinek, ale i příjemné oblečení, které nebude nikde tlačit. Chcete-li ale pro svůj odpočinek i zdraví udělat to nejlepší, spěte raději nazí, radí odborníci.

V současné moderní době je na trhu nepřeberné množství spacích oděvů. Milovnice sexy košilek či klasických nočních košil mohou vybírat z různých variant délek, materiálů i barev, stejně tak vyznavačky klasického pyžama, tedy horního trika a dlouhých nebo kratších kalhot.

Ve valné většině je u mnohých žen ale součástí ještě jeden kousek oblečení - spodní prádlo, respektive kalhotky. Je jedno, jaké jsou velikosti, tvaru či materiálu, převážná většina žen je nosí jak k romantické noční košilce, tak i jako součást spacího oděvu, klidně i pod pyžamové kalhoty.

Mnohé dámy dokonce běžně spí ve spodním prádle, jen klasickou podprsenku vymění na noc například za pohodlnější tílko.

Odborníci ale před takovým užitím prádla na noc varují. Jakkoli jsou totiž kalhotky prodyšné nebo příjemné na nošení či spánek, v oblasti jejich kontaktu s intimními partiemi dochází ke shromažďování bakterií, které ve výsledku mohou stát za výskytem celé řady zdravotních problémů. Výjimkou nejsou různé vyrážky, podráždění, ale i například kvasinkové infekce.

Ve vážnějším případě to může mít i negativní dopad na plodnost, a to jak u žen, tak i u mužů. Odborníci proto radí jediné - spěte nazí. Jedině to je způsob, jak nechat tělo volně dýchat a odpočívat, což je především v oblasti intimních partií důležité, radí server Express.

Vsaďte na přirozenost  

Doktorka Alyssa Dwecková, odbornice v oboru gynekologie z New Yorku, na dané téma sepsala nedávno i rozsáhlou práci.

„Velmi často radím svým pacientkám, aby spaly nahé, bez spodního prádla. Pokud je totiž oblast intimních partií trvale zakryta, a to navíc materiálem, který dostatečně neodvádí vlhkost, není absorpční, dochází v těchto místech k hromadění vlhkosti, což vytváří živnou půdu pro početné bakterie a kvasinky.”

Dámám, které si nedovedou spaní bez tohoto kusu prádla představit, doporučuje doktorka Dwecková pečlivě vybírat kalhotky nebo kraťasy, které nebudou pevně přiléhat k tělu.

Zajímavosti o spánku 
Z hlediska zdraví je nejhorší pozicí ve spánku leh na břiše. 
Nedostatečně vyspalí jedinci dělají častěji riskantní rozhodnutí. 
Lidé, kteří často spí v tzv. pozici plodu, jsou označováni jako jedinci s tuhým zevnějškem. Uvnitř jsou často ale velmi plaší a citliví. 
Nedostatek spánku se dá z hlediska tělesných reakcí přirovnat ke stavu, když je člověk opilý. 
Lidé, kteří spí v rozmezí 6,5 - 7,5 hodiny denně se dožívají vyššího věku. 
Člověk je jediný savec, který ochotně a dobrovolně oddaluje spánek. 
Přirozený pokles ostražitosti a nárůst únavy se dá u člověka vysledovat ve dvou obdobích. Kolem druhé hodiny v noci a kolem druhé odpoledne. 
Pravidelné cvičení napomáhá k lepšímu spánku. Sporadický pohyb nebo cvičení před odchodem do postele mohou naopak kvalitu spánku zhoršit. 
Narušování spánkového rytmu, například prací dlouho do noci, je podle Světové zdravotnické organizace (WHO) klasifikováno jako potenciální příčina vzniku rakoviny. 
V období kolem úplňku je doba spánku u řady lidí automaticky o něco kratší. 
Zdravý dospělý jedinec potřebuje pro kvalitní odpočinek v průměru sedm až devět hodin spánku. Jsou ale i tací, kteří jsou schopni běžně fungovat bez ospalosti již po šesti hodinách, jiní se naopak dokonale odpočatí budí až po deseti hodinách. 

Vyčistit zuby, odlíčit, namazat krémem a spát. K téhle rutině by ale ženy měly podle odborníků přidat ještě další krok, který prospěje hlavně intimním partiím.

Asi každý opakuje večer nějaké rutinní zvyky. Někteří se osprchují a jiní pomodlí, většina si vyčistí zuby, možná nanese krém, uklidní se a uvelebí v posteli. Ženy by ale měly před spaním udělat ještě něco - sundat si kalhotky.

 

Lékaři a experti totiž upozorňují, že oblečení, které při spánku máme, ovlivňuje naše zdraví, především pak intimní partie. Ženy by měly nechat svou vagínu "volně dýchat" nehledě na počasí nebo sexuální aktivitu.

 

I když vám není spánek "naostro" příjemný, odborníci radí negativní pocit překonat. "Kalhotky totiž zachytí veškerou vlhkost, ať už je to pot, inkontinence nebo něco jiného, což je vhodné prostředí pro množení bakterií," vysvětlila pro americký časopis Glamour gynekoložka Nancy Hertová.

 

 

 

 

"Když ale umožníte, aby se vám mezi nohy dostal vzduch, pomůže tuhle oblast udržet suchou a čistou. Vagína se navíc o sebe sama lépe postará, pokud má vzdušnější prostor," doplnila Hertová.

 

Takže příště si místo titěrných kalhotek nebo saténových pyžam vezměte raději košilku a - nic. Pokud vás ale podobná představa opravdu odpuzuje, alespoň se zbavte upnutého a nebavlněného spodního prádla, které vlhkost ani neabsorbuje.

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode