Numerologie

aneb Jméno je tvůj osud.

Máme nebo nemáme ve svých rukách svůj osud, toť otázka. Když nad tím tak přemýšlím tak vlastně každý z  nás je strůjcem svého osudu. Jméno nám vybírají rodiče a příjmení tak nějak získáváme po svých rodičích. Když nad tím vším tak přemýšlím, věda chce mít ve všem jaso a mít hmatatelné důkazy, ale z hlediska vývoje (evoluce), že jsme vznikli z opice tak už jsme měli být v současné době něco jiného než jsme. A tak říkám, " BUĎME LIDMI TAK DLOUHO, DOKUD ČLOVĚK NEZJISTÍ, ŽE JSME NĚCO ÚPLNĚ JINÉHO " 

je napsáno spousta knih a záleží na každém z nás kterou si vyberem, která nás osloví. Mne oslovila kniha od Camily Karolins " Sedmá šifra Leonarda". Pracuji s ní a stale objevuji nové přístupy k výkladu numerologie. Základem všeho je matematika a výpočet kříže. Součet jména a příjmení nám dá souřadnice s kterými dále pracujeme. Tím se dostaneme k číselným vibracím a jaké vlastnosti jsou v nich zakódovány. Je to vlastně vzorez osudu s kterým se dále pracuje.

Vibrace jsou ve všem, každá rostlinka, živočich i ten kámen na této planetě, mají svůj plán a úkol. Pro Americké indiány jsme všichni bratři a sestry a jeden bez druháho nemůže být. Ono stačí jen taková včelka, když zahyne kdo bude opylovat rostlinky aby byly plody. Nebo že by jsme vyrábeli geneticky modifikované rostliny. No jo už i to začalo.

ČASOPROSTOR

Čas vzniku vesmíru, čas narození, čas plynoucí a čas vesmírný

Tělo je hmota a v okamžiku narození přijímá jednak vibrace času narození tak potom vibrace jména. Tyto dva vibrační body vytvářejí soukromý vesmír-časoprostor, který lze zapsat do trojúhelníku.

Vzorec osudu pojednává o osudu, datum narození je danou životní cestou a obě kategorie společně vytvářejí časoprostor ,  který celý život dolaďuje životní cestu. Bez těchto kompletních výpočtů byste neměli přistupovat ke změně jména, protože by jste mohli rozbourat veškeré životní vibrace.

Časoprostor vytváří náš osud (vzorec osudu) dále.Dalšími výpočty se dostaneme k výpočtu šifry, kde Camila Karolinss končí a tím uzavírá celý výpočet, kde  celá šifra je přenesena na sedm čaker. Já v tom pokračuji dál a snažím se najít další šifry které nám skrytě odkázal Leonardo.

 

 

 

Numerologie - Sedmá šifra Leonarda

08.12.2015 18:30

ŠIFRA

Numerologie je kouzelná a má mnoho tváří,  při dalším výpočtu se dá spočítat jak osud a cesta, ale i působení, kde se právě člověk zabydlil. I dům na nás svými čísly působí a u toho se dá upravit vibrace domu, tak aby se v něm žilo všem spokojeně.   Dále je zde možno spočítat i vibrační...

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode